Výhody pořízení od ALMIPA plus
Zastřešení bazénů
Eshop
O firmě
Technické údaje
Kontakt

Zastřešení bazénů - LAGUNA

Velmi oblíbené elegantní provedení zastřešení bazénu, které díky svému konstrukčnímu řešení umožňuje pohyb po celé délce bazénu. Je ideální pro ty zákazníky, kteří chtějí kromě klasických výhod zastřešení využít i možnost příjemného pobytu u bazénu také v případě chladného a větrného počasí. 

Je vhodný také pro zákazníky, kteří chtějí zastřešení bazénů umístit na okraj zahrady nebo pouze oddělit odpočinkový prostor od zbytku zahrady. Další výhodou tohoto typu je také, díky možnosti pohybovat se pohodlně pod všemi segmenty zastřešení, jeho snadnější údržba kolem bazénu. I tento typ zastřešení bazénu lze na přání zákazníka vyrobit v různých rozměrech a výškách, zákazník si může vybrat barvu použitého polykarbonátu a pro pohodlnější ovládání zvolit např. průběžné kolejiště, typ a umístění dveří apod.
 

Vybírejte podle vhodného typu zastřešení bazénů, protože ne všechno se vám může hodit na zahradu. V případě, že se stále neumíte rozhodnout, tak stačí, když nám napíšete nebo zadáte svou poptávku a my vás kontaktujeme s nabídkou na míru. Koupání pod zastřešením je velice příjemné a to hlavně v deštivém období. Bazén se většinou pod tímto zastřešením vyhřeje a vy se tak můžete koupat i v těch nejdeštivějších dnech.

   

Poptávkový formulář

Chcete získát nabídku šitou na míru přesně podle Vašich potřeb? Zašlete nám svou poptávku na zastřešení bazénů.

Zašlete nám svoji poptávku
 

Dopřejte si kvalitu za přijatelnou cenu


Technické informace

Více informací naleznete v článku: Rozměry zastřešení bazénu a důležité informace pro montáž zastřešení bazénu.

Zastřešení bazénu - výhody

Výhody tohoto zastřešení bazénů spočívají v tom, že si prodloužíte koupací sezónu. Shrneme si to v několika bodech

  • Prodloužení koupací sezóny o tři měsíce
  • Koupat se můžete i v říjnu
  • Větší výhřevnost bazénu
  • Méně starostí s úklidem bazénu
  • Oddělení zahrady od relaxační části

Zašlete nám svou poptávku na zastřešení bazénu a domluvíme se na dalším postupu

Proč si koupit zastřešení bazénů?

Už díky tomuto zastřešení získáte spoustu časů i na jiné činnosti, než je uklízení nepořádků v bazénů. Jedná se o velmi účinný systém před nepořádkem a co je hlavní, poradí si i s výhřevnosti.

Zastřešení bazénů se chová jako skleník, když ho zavřete, tak se tam teplo neustále udržuje a bazén se pěkně zahřívá. Nemusíte proto mít solární panely. Vhodné taktéž při koupání v dešti. Určitě krásný zážitek.
 

  • Zvyšuje výhřevnost
  • Omezuje znečištění bazénů
  • Koupání i v dešti
  • Prodloužení koupací sezóny o 3 měsíce!